Newsletter

Będziesz na bieżąco z naszymi nowościami i akcjami promocyjnymi. Zachęcamy dodania naszego newslettera do adresów zaufanych, aby nic Cię nie ominęło.

Ślub
Hurtownia Karnet | Kartki okolicznościowe - Ślub

Ślub

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-24 z 64 pozycji
Aktywne filtry

Indeks: 18-98-MP0047

Karnet ślubny MP /Kukartka/ Ave Maria

Kartka muzyczna na ślub z życzeniami w środku, zdobiona złotą folią. Perłowa koperta w zestawie.. Kartki z serii Simfonica wyróżniają się nie tylko wielkością i pięknym wzorem, ale także niespodzianką w środku - po otwarciu kartki uruchamia się znane muzyczne nagranie "Ave Maria” Franza Petera Schuberta. Wymiary: 15cm x 22,5 cm.

W magazynie

Indeks: 18-98-MP0036

Karnet ślubny MP /Kukartka/ Sto lat

Kartka muzyczna na ślub z życzeniami w środku, zdobiona złotą folią. Perłowa koperta w zestawie.. Kartki z serii Simfonica wyróżniają się nie tylko wielkością i pięknym wzorem, ale także niespodzianką w środku - po otwarciu kartki uruchamia się znane muzyczne nagranie "Sto lat” - tradycyjna polska piosenka. Wymiary: 15cm x 22,5 cm.

W magazynie

Indeks: 18-98-MP0037

Karnet ślubny MP /Kukartka/ Cudownych rodziców mam

Kartka muzyczna na ślub z życzeniami w środku, zdobiona złotą folią. Perłowa koperta w zestawie.. Kartki z serii Simfonica wyróżniają się nie tylko wielkością i pięknym wzorem, ale także niespodzianką w środku - po otwarciu kartki uruchamia się znane muzyczne nagranie "Cudownych rodziców mam” z repertuaru Urszuli Sipińskiej. Wymiary: 15cm x 22,5 cm, 

W magazynie