dostawa i transport

kartki i upominki
dostarczymy na wyciągnięcie ręki

Informacje dotyczące dostaw

czas dostawy

Wszystkie zamówienia realizowane są następnego dnia po ich otrzymaniu. Czas dostawy kurierem wynosi najczęściej 1 dzień roboczy, natomiast wysyłka Pocztą Polską Kurier48 wynosi 1-3 dni roboczych.

koszty dostawy

Przy płatności przelewem, koszt dostawy przesyłką kurierską (w tym Kurier48) wynosi 16 zł brutto. Dostawa kurierem za pobraniem to koszt 19 zł brutto. Przy zamówieniach o minimalnej wartości 400 zł netto, wysyłka jest darmowa.

darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka obowiązuje przy zamówieniach o wartości minimalnej 400 zł netto.

metody wysyłki

Zamówienia realizujemy najczęściej za pomocą przesyłki kurierskiej (kurier Inpost). Produkty narażone na uszkodzenia (kubki, szklanki) wysyłane są kurierem Poczty Kurier48 z usługą dodatkową "Ostrożnie".

lokalizacje

Wysyłki realizowane są na terenie Polski oraz na terenie Unii Europejskiej. W przypadku wysyłki za granicę, koszt dostawy jest uzgadniany indywidualnie. Jesteśmy płatnikiem VAT EU.

pakowanie

Torebki prezentowe sprzedawane są w opakowania zbiorczych producenta (najczęściej po 10 lub 12 szt.). Papier prezentowy w kartonach po 50 lub 60 szt. jako mix wzorów. Kartki okolicznościowe można zamawiać w zestawach lub jako pojedyncze wzory. 

To nas wyróżnia

Szybka wysyłka

Wszystkie oferowane towary posiadamy w naszym magazynie. Każde zamówienie realizujemy maksymalnie jeden dzień po jego otrzymaniu.

Kontrola Produktów

Przed realizacją zamówienia sprawdzamy jakość zapakowanych produktów. Nie wyślemy do Ciebie uszkodzonego towaru. Każde zamówienie traktujemy tak samo.

Serwis Paczki

Każda paczka wysyłana do Państwa jest ubezpieczona przez firmę kurierską. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń z winy przewoźnika, towar wymienimy błyskawicznie na nowy.

Posiadasz dodatkowe pytania? Napisz do nas!